Oryantal Müzik - Kore Telefon Zil Sesleri

Windows Phone için Zil Sesleri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.0 MB
  • Version 1.0.0.1
  • Dil TR / EN
  • Firma PEAKSEL D.O.O. NI?
Windows Phone işletim sistemini kullanan cep telefonları ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Oryantal Müzik - Kore Telefon Zil Sesleri uygulaması, kore oryantal müzik seslerini bulabileceğiniz ve zil sesi olarak ayarlayabileceğiniz zil sesi uygulamasıdı

Windows Phone işletim sistemini kullanan cep telefonları ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Oryantal Müzik - Kore Telefon Zil Sesleri uygulaması, kore oryantal müzik seslerini bulabileceğiniz ve zil sesi olarak ayarlayabileceğiniz zil sesi uygulamasıdır.

Bu uygulama sayesinde oryantal müzik sevenlerin ve dans etmekten hoşlanan herkesin tercih edeceği harika bir zil sesi uygulaması ile vakit geçireceksiniz. Herkesin zil sesinden farklı olsun ben dans etmeyi oynamayı seviyorum herkes de bilsin diyorsanız tam sizin için tasarlanmış bir uygulama sizleri bekliyor olacak.

HTC 8S, HTC One M8, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 720, Nokia Lumia 1020, Samsung Ativ S ve Huawei Ascend W1 telefonları ile uyumlu olarak çalışan uygumalayı indirerek isterseniz zil sesi, isterseniz mesaj bildirimi veya isterseniz de alarm olarak ayarlayabilir ve istediğiniz an farklı oryantal müzikle değiştirerek her güne farklı zil sesi ayarlayabilirsiniz.

Oryantal Müzik - Kore Telefon Zil Sesleri indir